O nas

Firma ELEKTRA powstała w 1991 roku i była pierwszą hurtownią narzędzi w województwie Łódzkim. Prowadząc dynamiczne działania w kierunku polepszenia współpracy ze swoimi klientami i dostawcami rozszerzała działalność na terenie Łodzi i województwa.

Opierając swą działalność na wieloletnim doświadczeniu, tradycji, znajomości branży i rynku, jak również dysponując wysokokwalifikowaną kadrą, komputerowym systemem sprzedaży oraz nowoczesnymi formami łączności, gwarantujemy swoim klientom sprawną i profesjonalną obsługę, dogodne warunki płatności oraz doradztwo techniczne.

Proponujemy konkurencyjne ceny narzędzi renomowanych firm krajowych i zagranicznych.

Czas realizacji zamówień od 1 do 5 dni uzależniony jest od naszych stanów magazynowych oraz dostawców z którymi współpracujemy.
Istnieje również możliwość zamówienia u nas wyrobów nie katalogowych, cena i możliwość oraz czas realizacji określany jest przez producenta.

Ceny i wysokości rabatów w naszej firmie mogą podlegać negocjacji.
Zapewniamy własny transport z dostawą do Klienta.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, gdzie będziecie mogli Państwo bezpośrednio zapoznać się z warunkami współpracy i porozmawiać z naszymi specjalistami od spraw sprzedaży.

Prowadzimy sprzedaż narzędzi ręcznych, skrawających, pomiarowych,
elektronarzędzi, maszyn i urządzeń dla przemysłu.

Firmy których narzędzia sprzedajemy w konkurencyjnych cenach to m.in:

ARCHIMEDES, BAHCO, BOSCH, ANDRE , BAILDON-ESAB, BETA, BAILDON-WIERTŁA, BOMAR, BEFANA-VIS, BRANO, BISON-BIAL, DIMAR, DEDRA, EISEMANN, DOLFAMEX,FACOM, FANAR, FELO, FENES, GCE, GLOBUS-WAPIENICA, GEDORE, GRODZISKMAZOWIECKI, GRACO, KUŹNIA, HAZET, PAFANA, HITACHI, PA-MET.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!